האנשים מאחורי - תיירות נכנסת תגלית

רועי פורת

מנכ"ל חברת טללים תיירות נכנסת לישראל

972-3-6306306+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Roi@tlalimgroup.com

רועי פורת נולד וגדל בראשון לציון, וכיום חי שם עם אשתו ושלושת ילדיו.

רועי החל לעבוד כמדריך בטללים במקביל ללימודיו באוניברסיטת ת"א בה רכש תואר במנהל עסקים.

לרועי תשוקה גדולה להיסטוריה של עם ישראל ולעולם היהודי והוא אוהב מאד לטייל בארץ ולפגוש את האנשים החיים בה.

ישי עמרני

סמנכ"ל רכש ותפעול תיירות נכנסת

972-3-6306348+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Ishay@tlalimgroup.com

ישי נולד וגדל בחולון וכיום עדיין מתגורר שם עם אשתו ושלושת בנותיו.

ישי הצטרף לטללים ביוני 2010 ונהנה בעיקר מהעשייה היום יומית ומהאנשים המדהימים.

בשעות הפנאי ישי אוהב לשחק כדורגל ולצפות בטלוויזיה ובעיקר משחקי כדורגל וכדורסל.

יפעת יששכר

מנהלת צוות אופרציה תגלית


972-73-2197865+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Yifat@tlalimgroup.com

יפעת מגיעה אלינו מגבעתיים וכיום מגוררת עם בעלה ושני ילדיה בפתח תקווה.

יפעת הצטרפה לטללים בשנת 2011 ואוהבת במיוחד את הדינאמיות בעבודה שיש לה מטרה ומשמעות: "האנשים במשרד שיתופיים ומדהימים, כיף לבוא למקום שהאנשים בו טובים."

בזמנה הפנוי יפעת אוהבת לבשל, לראות סדרה או סרט טוב בטלוויזיה ובעיקר לבלות עם המשפחה.

אפרת לביא

מנהלת מחלקת חינוך והדרכה

972-3-768-8011+  .tel
972-3-6306322+  .fax
Efrat@tlalimgroup.com

אפרת לביא

מנהלת מחלקת חינוך והדרכה

אפרת נולדה בצפון הארץ וגדלה בקריית טבעון. כיום היא חיה עם בעלה ושלושת ילדיה בשער אפריים.

אפרת הצטרפה לטללים ב-2009 והיא מספרת שהחלק האהוב עליה בתפקידה הוא הגיוון וההיכרות עם אנשים רבים במיוחד עם אנשי השטח ומורי הדרך.

אפרת בעלת תואר במשפטים ומוסמכת כעורכת דין ומורת דרך. בזמנה הפנוי, אפרת אוהבת לבלות עם משפחתה, לקרוא ולצייר.

חזי גרובר

מנהל אגף אמריקה הלטינית לקבוצות תגלית ומסע

972-52-5888709+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Hezig@tlalimgroup.com

חזי הינו מנהל אגף אמריקה הלטינית לקבוצות תגלית ומסע.

במקור מבואנוס איירס, ארגנטינה. חזי עלה לארץ בשנת 1990 וכיום הוא גר עם אשתו ושלושת ילדיו.

הוא החל את עבודתו בטללים בשנת 2009 בה הוא אוהב במיוחד את הקשר עם אנשי הצוות והעשייה החיובית שטמונה בעבודה זו.

חזי בעל תואר שני בניהול מלכ"רים ותואר ראשון בחינוך מהאוניברסיטה העברית. בשעות הפנאי שלו הוא אוהב לבלות עם משפחתו, לטייל ברחבי הארץ ולנגן בגיטרה.

ליאור לבנת

מפעילת תיירות מחלקת תגלית

972-73-2197859+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Liorl@tlalimgroup.com

ליאור נולדה וגדלה באור יהודה וחיה שם כיום.

ליאור הצטרפה לטללים בינואר 2018 והחלק שבו היא נהנית בעבודה הוא ההתעסקות הלוגיסטית.

בשעות הפנאי שלה ליאור אוהבת לבלות עם חברים שלה ולצפות בסדרות טלוויזיה.

יעל שפטלוביץ'-בורשן

רכזת מפגשים


972-73-2197856+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Yaelsc@tlalimgroup.com

יעל נולדה וגדלה בפתח-תקווה וחיה כיום ברמת-גן עם בעלה ובנה.

יעל הצטרפה לטללים בשנת 2012 כאשר הדבר האהוב עליה בעבודה הם האנשים בחברה.

בשעות הפנאי, יעל אוהבת לבלות עם המשפחה שלה, לראות סרטים, לקרוא ספרים ובעיקר אוהבת גלידה.

אסיה יופה

רכזת שטח
ל-Israel Outdoors

972-543-353810+  .tel
972-3-6306322+  .fax
Iasyai@tlalimgroup.com

אסיה נולדה בניו יורק וגדלה בארה"ב, גרמניה ואנגליה לפני שעלתה עם משפחתה לישראל. כיום היא מתגוררת בת"א.

אסיה הצטרפה אל טללים ב-2017 והחלק האהוב עליה בעבודתה היא ההשפעה של העבודה על האנשים שאנחנו יוצרים בשבילם את הטיול.

בזמנה הפנוי, אסיה אוהבת לטייל בישראל וברחבי העולם, אוהבת את הים, ההרים ואת המדבר. בנוסף היא נהנית לקרוא, צפייה בסרטים וצילום.

שירן אליאב

מפעילת תיירות במחלקת תגלית

972-3-630-6336+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Shirane@tlalimgroup.com

שירן גדלה ביהוד ובאזור וכיום מגוררת ברמת גן.

שירן הצטרפה לטללים בשנת 2015 ואוהבת את האנשים במחלקה שלה: "האווירה במשרד והידיעה שהעבודה הקשה שאנו עושים יוצרת המון משמעות והנאה ומשנה למשתתפים את החיים."

שירן בזמנה הפנוי אוהבת ללכת לים, לשמוע מוזיקה, לראות סרטים וסדרות ולצאת עם חברות.

שמואל בוקובזה

רכז גיוס
Israel Outdoors France

972-54-3353811+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Chmouelb@israeloutdoors.fr

שמואל נולד וגדל בפריז ועלה לארץ עם הוריו בשנת 2000. כיום הוא חי עם אשתו ושני ילדיו ביישוב עלי שבשומרון.

שמואל הצטרף לטללים ב-2017 והחלק האהוב עליו בעבודתו היא העזרה שהוא נותן ליהודי התפוצות בהכרת הארץ והכנה לעלייה.

שמואל מאד אוהב לשיר ולשוחח עם המשפחה שלו על כל דבר שיש.

רן באסא

רכז שטח תגלית

972-54-3423138+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Ranb@authenticisrael.com

רן נולד בבת-ים, גדל באור יהודה וכיום הוא חי בתל-אביב.

רן הצטרף לטללים בנובמבר 2017 ובעבודה הוא נהנה מהגיוון, השילוב של המשרד והשטח והאינטראקציה עם אנשים.

לרן תואר ראשון בקיימות וממשל מהבינתחומי בהרצליה ובזמנו האישי רן אוהב לטייל.

גבריאלה אנוליק

מפעילת תיירות במחלקת תגלית

972-549-114164+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Gabi@tlalimgroup.com

גבריאלה נולדה בליטא וגדלה בבאר שבע.

היא הצטרפה לחברה בנובמבר 2016 ואוהבת את הדינאמיקה המשרדית והעבודה מול גורמים שונים שעושים לי היכרות עם אתרים בארץ.

בשעות הפנאי של גבריאלה אוהבת ללכת לים, לראות סרטים, לקרוא ספרים ולטייל.