האנשים מאחורי - תיירות נכנסת לישראל דוברי רוסית

זאב סומין

מנהל מחלקת תיירות לדוברי רוסית

972-3-6306306+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Zeevs@tlalimgroup.com

זאב נולד וגדל בברית המועצות (בלארוס) וכיום הוא גר עם אשתו ושלושת ילדיו במודיעין.

זאב הצטרף לטללים בשנת 2012 והחלק האהוב עליו בעבודתו הוא העיסוק בחינוך יהודי לא פורמאלי.

בזמנו הפנוית זאב, אוהב לטייל עם משפחתו.

עינב איילון

מנהל תכניות ביניים וארוכות טווח דוברות אנגלית

972-54-4644788+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Yakovl@tlalimgroup.com

בעל תואר М.А. במנהל ומדיניות ציבורית מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

בוגר תואר ראשון B.Ed בחינוך הבלתי פורמלי ולימודי ארץ ישראל ,מכללה אקדמית לחינוך "אורנים" בעל תעודת הוראה. מנחה קבוצות מוסמך של "המדרשה באורנים".

עבד בתחום החינוך הבלתי פורמלי בתפקידים של מנחה הכשרות צוותים, מנהל חינוכי של תוכניות מנהיגות צעירה ומחנות קיץ בישראל, ארה"ב, ומדינות חבר העמים כולל שנתיים כשליח של הסוכנות היהודית בNY.

 כיום יעקב מנהל תוכניות "מסע" לדוברי רוסית של חברת טללים.

טלי בלן

מנהל פרסום ושיווק דוברי רוסית

972-73-2197852+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Talib@tlalimgroup.com

טלי נולדה וגדלה במוסקבה, רוסיה. היא עלתה לארץ בשנת 2000 וכיום היא גרה בירושלים.

טלי הצטרפה לטללים במאי 2015 והחלק המשמעותי ביותר בעבודתה היא האנשים: "אני נהנית לפגוש את האנשים מהעבודה ולתת הזדמנות להיפתח לעולם היהודי."

לטלי תואר שני במוסיקה ופסיכולוגיה והיא אוהבת בעיקר לטייל בזמן הפנוי שלה.

שירי כהן

מנהלת אדמיניסטרציה לקבוצות מסע טללים

972-3-6306327+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Shiric@masatlalim.com

שירי נולדה וגדלה בגבעתיים וכיום חיה עם בעלה ושלושת ילדיה במושב חירות.

שירי הצטרפה לטללים במרץ 2015 ומציינת שהיא אוהבת את צוות העובדים שאיתה ואת הידיעה שהיא חלק ממפעל כה מהותי וחשוב.

שירי בשעות הפנאי שלה אוהבת לבלות עם משפחתה, לטייל ולבלות עם חברותיה.

 

סבטלנה בוריסוב

רכזת גיוס וליווי מסע דוברי רוסית

972-73-2197869+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Svetlana@tlalimgroup.com

דריה גנדלמן

רכזת גיוס וליווי מסע דוברי רוסית

972-53-7253348+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Daria@tlalimgroup.com

דריה נולדה וגדלה ברוסיה ועלתה לישראל בשנת 2015. כים דריה חיה בבאר יעקב.

דריה הגיעה לטללים באפריל 2016 ונהנית בעבודתה מהחברתיות במשרד והיחס המכבד שהיא מקבלת.

דריה בזמנה הפנוי אוהבת לטייל בארץ ובחו"ל.

ליזה פראנץ

מנהלת תכניות תגלית דוברי רוסית

972-50-4870018+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Elizavetaf@tlalimgroup.com

ליזה נולדה וגדלה בסנט פטרסבורג, רוסיה, עלתה לארץ במהלך 2017 וכיום היא מתגוררת בתל אביב.

ליזה הצטרפה לטללים ב-2017 ומספרת שהיא נהנית לעבוד עם צעירים וצעירות יהודיים שמחפשים לעלות לארץ ולגלות את ישראל ואת עצמם.

ליזה בעלת תואר ראשון בפילוסופיה מאוניברסיטת סנט פטרסבורג ובזמן הפנוי שלה היא אוהבת לטייל, לקרוא ולטפל בחתול שלה.

ויטל שדה

אופרייטורית מחלקת מסע

972-3-6306344+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Veetal@masatlalim.com

ויטל נולדה בארה"ב וגדלה בישראל. כיום היא חיה עם בעלה ברמת גן.

ויטל הצטרפה לטללים באוקטובר 2013 והחלק החביב עליה בעבודה היא העבודה עם האנשים במשרד ואת ההשפעה שיש על המשתתפים בתכניות.

בשעות הפנאי שלה היא אוהבת לקרוא, לראות טלוויזיה ולישון.ויטל לומדת מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה