האנשים מאחורי - Israel Outdoors Next

רועי פורת

מנכ"ל טללים כנסים אירועים ותיירות בע"מ

972-3-6306306+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Roi@tlalimgroup.com

רועי פורת נולד וגדל בראשון לציון, וכיום חי שם עם אשתו ושלושת ילדיו.

רועי החל לעבוד כמדריך בטללים במקביל ללימודיו באוניברסיטת ת"א בה רכש תואר במנהל עסקים.

לרועי תשוקה גדולה להיסטוריה של עם ישראל ולעולם היהודי ואוהב לטייל בארץ ולפגוש את האנשים החיים בה.

עינב איילון

מנהל תכניות ביניים וארוכות טווח דוברות אנגלית

972-3-6306322+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Einava@authenticisrael.com

עינב נולד בנס ציונה וגדל במבוא דותן שבשומרון. כיום הוא חי עם אשתו במושב אביעזר בעמק האלה.

עינב הצטרף לטללים באופן רשמי באוגוסט 2017 אך החל את עבודתו עם טללים כמדריך כבר ב-2012.

עינב בעל BA בגיאוגרפיה והינו מורה דרך מוסמך. כאשר בזמנו הפנוי הוא אוהב לרוץ , לקרוא, לטייל ולצפות במכבי ת"א בכדורסל.

שירי כהן

מנהלת אדמיניסטרציה לקבוצות מסע טללים

972-3-6306327+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Shiric@masatlalim.com

שירי נולדה וגדלה בגבעתיים וכיום חיה עם בעלה ושלושת ילדיה במושב חירות.

שירי הצטרפה לטללים במרץ 2015 ומציינת שהיא אוהבת את צוות העובדים שאיתה ואת הידיעה שהיא חלק ממפעל כה מהותי וחשוב.

שירי בשעות הפנאי שלה אוהבת לבלות עם משפחתה, לטייל ולבלות עם חברותיה.

ויטל שדה

אופרייטורית מחלקת מסע


972-3-6306311+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Veetal@masatlalim.com

ויטל נולדה בארה"ב וגדלה בישראל. כיום היא חיה עם בעלה ברמת גן.

ויטל הצטרפה לטללים באוקטובר 2013 והחלק החביב עליה בעבודה היא העבודה עם האנשים במשרד ואת ההשפעה שיש על המשתתפים בתכניות.

בשעות הפנאי שלה היא אוהבת לקרוא, לראות טלוויזיה ולישון.ויטל לומדת מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה

מתן לקס

מנהל תוכנית IBC - Australian Gap Year

972-54-3353803+  .tel
972-3-6306322+  .fax
Matan@ibc.org.il

מתן נולד וגדל ביישוב אלון (יישוב ליד י-ם) וכיום הוא מתגורר ביפו עם אשתו.

מתן הצטרף לטללים באוגוסט 2017 ומספר שהוא אוהב במיוחד את האנשים עמם הוא עובד.

בזמנו הפנוי מתן אוהב ללמוד! כמה שיותר ללמוד.

אליעזר וידר

מנהל תפעול ותוכן IBC - Australian Gap Year

972-52-3003532+  .tel
972-3-6306305+  .fax
Eliezerv@masatlalim.com

אליעזר נולד וגדל בעיר העתיקה בירושלים וכיום הוא חי בתל אביב עם אשתו.

אליעזר הצטרף לטללים ב-2015 והחלק האהוב עליו בעבודתו הוא יכולת ההשפעה, הנחלת ערכים והקשר האישי עם המדריכים והחניכים.

אליעזר בעל תואר שני במנהל עסקים ובזמנו האישי הוא אוהד הפועל י-ם, עושה ספורט ואוהב לבשל.